Kdo jsem a čemu se věnuji?

 

Jmenuji se Kateřina Kilarová

 

Od dětství miluju přírodu, byliny i práci na zahradě. Už jako holka jsem sbírala a sušila bylinky a už tehdy jsem věděla , že chci být kosmetičkou nebo lékárnicí. A povedlo se – v roce 1996 jsem vystudovala střední kosmetickou školu a pak už to byla jedna velká jízda.

Vždy mi šlo o člověka jako celek, proto jsem se začala věnovat péči o tělo klientů komplexněji a přidala ke svým službám také pedikúru, relaxační masáže a aromaterapii.

Posledních několik let o své klienty pečuji výhradně přírodními produkty – ajurvédskou kosmetikou Tarani a aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Thilia.

Mým cílem je, aby byly ženy šťastné. Aby pochopily, že jsou krásné a že to, že krása vychází zevnitř, není klišé.

Jen zdravá a dobře fungující pleť může být krásná.

Bohužel dnešní společnost nás tlačí do konzumu, honby za rádoby dokonalostí. V přírodní kosmetice jde o komplexní péči o celé tělo.

A jen zdravá a dobře fungující pleť může být krásná.

Jak probíhá návštěva?

Při návštěvě probereme stav vaší pleti či nohou. Probereme to, jaké máte návyky, zdravotní stav i to, jakou péči svému tělu věnujete… Teprve potom mohu sestavit ošetření přímo na míru. Doporučím vám, jak na správnou domácí péči, protože jen spoluprací dosáhneme optimálního výsledku.

A pak už nezbývá nic jiného než relaxovat, nechat se hýčkat a prostě být krásná… a tento stav si dnes a denně náležitě užívat.

Těším se na Vaši návštěvu.