KOSMETIKA

 Vždy jsem preferovala kosmetiku kvalitní, přírodní , léčivou, která pleti opravdu pomůže. Protože jen zdravá a dobře fungující plet může být krásná. Dlouho jsem hledala a zkoušela mnoho kosmetických značek- až jsem vybrala dvě, které splnují moje požadavky.  ATOK   a RENÉ d' ESSAY

Česká aromaterapeutická kosmetika s tradicí od r.1997. Přípravky obsahují přírodní látky té nejvyšší kvality.  Ošetření touto kosmetikou je díky éterickým olejům pohlazení nejen po těle , ale i po duši, což je v dnešní uspěcháné době důležité. 
 
 
 
 
 
René d' essay je italská kosmetická firma s tradicí od r. 1989. Společnost má vlastní patenty a laboratoře, kde vyrábí exkluzivní přípravky použitelné i v medicíně.  Tato kosmetika obsahuje velké množství účinných látek ve vysoké koncentraci a špičkové kvalitě, . Tyto účinné látky přímo ovlivnují fyziologické procesy v kůži - proto se může pyšnit oslovením DERMATOLOGICKÁ kosmetika. Díky těmto přípravkům můžeme řešit mnoho problémů na pleti. Dalším unikátem je to, že přípravky se dají různě kombinovat- proto nejsou konkrétní kúry, ale kosmetička si vždy podle stavu pleti zvolí, které přípravky použije a tím vytvoří ošetření na míru každého klienta v tu danou chvíli. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

-
 
 
  • -MEZOTERAPIE 

- ošetření se provádí DERMAPEREM, kdy během ošetření je pokožka narušena množstvím mikrovpichů,následně se aplikují účinné látky, která prostoupí do pleti.     
  ÚČINKY MEZOTERAPIE
- prevence vrásek
-regulace a zmírnění již existujících vrásek   
-zpevnění a zhutnění pleti
-zlepšení stavu jizev  např. po akné    
-regukce pigmentace                                                               60min/ 900kč   
  JAK ČASTO A KDY OŠETŘENÍ PODSTOUPIT?  
-ošetření je vhodné provádět cca 1krát za 3 týdny